З 06 і 07 лістапада 2015 года ў штодзеннае зварот прызначаюцца цягнікі ГАРАДСКІХ ЛІНІЙ на ўчастку МІНСК-СМАЛЯВІЧЫ
26 кастрычніка 2015
► Расклад руху цягнікоў гарадскіх ліній Мінск-Смалявічы
Станцыя, прыпыначны пункт
|
Час адпраўлення цягніка
|
||
ст.Мінск-Пасажырскі
|
07-57
(с 07.11.2015)
|
13-10
(с 06.11.2015)
|
18-18
(с 06.11.2015)
|
ст.Мінск-Усходні
|
08-03
|
13-16
|
18-24
|
п.п.Трактарны
|
08-06
|
13-19
|
18-27
|
ст.Сцяпянка
|
08-10
|
13-23
|
18-31
|
ст.Азярышча
|
08-15
|
13-28
|
18-36
|
ст.Калодзішчы
|
08-20
|
13-33
|
18-41
|
ст.Гарадзiшча
|
08-26
|
13-39
|
18-47
|
ст.Смалявічы
|
08-38
|
13-51
|
18-59
|
► Расклад руху цягнікоў гарадскіх ліній Смалявічы-Мінск
Станцыя, прыпыначны пункт
|
Час адпраўлення
цягніка
|
|||
ст.Смалявічы
|
06-18
(с 07.11.2015)
|
08-48
(с 07.11.2015)
|
14-15
(с 06.11.2015)
|
19-25
(с 06.11.2015)
|
ст.Гарадзiшча
|
06-31
|
09-01
|
14-28
|
19-38
|
ст.Калодзішчы
|
06-37
|
09-07
|
14-34
|
19-44
|
ст.Азярышча
|
06-42
|
09-12
|
14-39
|
19-49
|
ст.Сцяпянка
|
06-47
|
09-17
|
14-44
|
19-54
|
п.п.Трактарны
|
06-50
|
09-20
|
14-47
|
19-57
|
ст.Мінск-Усходні
|
06-55
|
09-24
|
14-51
|
20-01
|
ст.Мінск-Пасажырскі
|
06-59
|
09-29
|
14-56
|
20-06
|
- Праязныя дакументы можна набыць ў чыгуначных білетных касах і праз плацежна-даведачныя тэрміналы самаабслугоўвання. Таксама праезд можна аплаціць непасрэдна ў цягніку ў білетных касіраў (з выплатай ком. збору).
- Праязныя дакументы (білеты) на цягнікі рэгіянальных ліній эканомкласа ў цягніках гарадскіх ліній несапраўдныя.
- Даведкі па 105, 225-70-00